kamelot

O nás

Co o nás potřebujete vědět? Nejspíš nic, říkáte si. Pokud půjdete do Baru, budou Vás zajímat spíš drinky, obsluha a nejvíc asi ti, se kterými jste tam přišli. Může Vám být šumák, kdo stojí za tím vším. Ve všem, co děláme, se zrcadlí naše osobnosti. Je pro nás důležité, abyste se při svém večerním rituáluv Baru cítili bezpečně. Věříme, že součástí je také povědomí o těch, kteří pro Vás toto prostředí připravili.

Chceme, abyste nás znali – a zároveň chceme znát Vás.

KONTAKTY

Andrej Vališ | e-mail: andrej@turbomost.cz | mobil: +420 739 635 932
Honza Vlachynský | e-mail: honza@turbomost.cz | mobil: +420 773 143 942

Andrej Vališ

Klidně se o to můžete pokusit, ale Andreje se Vám naštvat nepodaří. Tento věčný optimista má dlouhodobý spánkový deficit, protože se toho prostě snaží ve svém krátkém dni stihnout příliš mnoho. Ať už jsou to hodiny strávené nad účetnictvím či snahou o vypočítání optimálního stavu zásob, diplomka do školy, nebo jeho nesmírná láska k folklóru ztělesněná při hraní na violu s cimbálovou muzikou Harafica. Studuje podnikovou ekonomiku, ale už podle jeho rastafariánské hlavy byste ho mezi typické ekonomy nezařadili. Jeho vášní je cestování – a zajímavých historek má plné rukávy. Škoda jenom, že nejde Bar otevřít uprostřed pustých hor na Aljašce. Pokud se Vám bude zdát některý z našich drinků příliš levný, je to právě Andrej, který Vám vysvětlí proč. Ostatně, vyšlo to u Turbomoštu, tak snad i tady…

Honza Vlachynský

Velmi pravděpodobně Vám jednoho rušného večera otevře dveře, aby Vás uvítal v Baru.
Pokud se budete chovat sprostě, bude to Honza, kdo Vás vyvede na čerstvý vzduch, ale vyhazovačem by se určitě nenazval. Papírově vystudoval psychologii a politologii, ale nejvíc se naučil na cestách. Všechny své nápady drží v hlavě, protože se nikdy nenaučil psát poznámky. Díky tomu bývá jednotvárným společníkem v debatách, neboť nedokáže myslet na nic kromě svého aktuálního projektu. Své první profesní zkušenosti nabral v čajovnách. Vyrostl na zenových knížkách a mezi své nejzásadnější životní obraty počítá trip na pláži v Indii. Miluje dobré obleky, signature koktejly, pohostinné neznámé lidi a svou ženu.