Asian Centaur Competition!

Od první chvíle, kdy jsme vkročili na asijský kontinent, jsme věděli, že nás na tom různorodém světě mnoha kultur něco strašně baví. Podívali jsme se tam potom ještě několikrát, a vždy to bylo jiné – přitom ale vždycky trochu tajemné a zvláštní… a hlavně okouzlující. Od té doby, co jsme otevřeli Bar, už jsme tu asijskou šanci bohužel neměli. Našli jsme si ale jinou lásku – koktejly.

A teď jsme se rozhodli tyto dvě lásky propojit.

Abychom to bylo dobrodružné i pro nás, požádali jsme barmany z celé České republiky, jestli by nám v tom nepomohli. Někteří přijali, jiní ne, ale nakonec to bude hodně zajímavá skvadra.

Dlouho jsme přemýšleli, co by mohla být ta správná alkoholická báze. A potom nás napadl koňak, o kterém se v poslední době mluví tolik právě ve spojitosti s Asií, kde se ho prodává obrovské množství.

Jistě, v Číně se pije XO a výš, ale o realitu nám tolik nejde. Dali jsme tedy osloveným barmanům jediné zadání – “přivezte nám prosím svou koktejlovou představu o tom, co se s koňakem může stát při jeho cestě Asií”.

Je to trošku fantazie, trochu snění… a nakonec z toho bude barmanská soutěž. Nazvali jsme ji “Asian Centaur Competition”, a odehraje se příští úterý, 12.11 v Baru.

Přijměte naše pozvání a přijďte si s námi společně trochu zasnít. Všechny soutěžní drinky se budou míchat i pro publikum, a vůbec – měl by to být přijemný večer.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*