Fish, sushi, darjeeling & Cocktails!

Možná jste si už všimli, že jsme v něčem tak trochu nudný bar. Snažíme se soustředit na to, co se standardně děje u nás, a zlepšovat to – a že je co. Moc se nehrneme do akcí „venku“. Nabídek na nejrůznější akce, cateringy, a podobné, sice přichází spoustu (a samozřejmě nás to svým způsobem velmi těší), ale bojíme se, abychom svou pozornost příliš neodváděli od toho nejdůležitějšího – nabídnout Vám co nejlepší drink s láskou, v jakýkoliv okamžik, kdy se u nás můžete ukázat. Však to znáte :-)

Když ale přišla tahle, moc dlouho jsme neváhali. Na začátku to bylo trochu o prestiži (šmarja, oni to chtějí opravdu dělat s námi? Jé…), ale po pár schůzkách jsme zjistili, že je to ještě více o napojení. Že v restauraci se o jídle může uvažovat podobně, jako my uvažujeme o drincích.

A tak jsme uvažovali, dlouho, až jsme vymysleli. Půjčili jsme si pár surovin – parádní saké, švestkové víno (ale chraňbůh, ne to, co dostanete k číně za pade!), práškový čaj matcha, směs koření masala…

Výsledkem je tedy pět drinků, které si nějakým způsobem hrají s těmito surovinami. Náš interní testing vyhodnotil, že jsou super, ale to důležité se stane až zítra.

Jo, mimochodem, ten skvělý podnik a lidé jsou Koishi, respektive KoishiSHOP a Darjeeling.cz, kteří mají zítra narozeninovou párty. Tam budeme. Je úplněk, a úplňkové párty bývají nejlepší!

Takže, kdybyste neměli co dělat zítra odpoledne, srdečně zveme! Zítra od tří, Koishi zahrádka, barmani Baru a drinky, které zatím nejsou ani v Baru kamenném!

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*