Bar, který neexistuje nemá konkurenci!

Nedávno jsme na naší facebookové stránce psali o tom, že se v Brně otvírají nové a zajímavé bary, hospody a kavárny. Psali jsme, že nás to baví a že doporučujeme se do nich zajít podívat. A mysleli jsme to vážně.

V následujících dnech jsme dostali spoustu otázek, proč prý děláme reklamu konkurenci. Je to už několikátý podobný případ, kdy se nás lidé takhle zeptali. A protože nás už moc nebaví to vysvětlovat každému zvlášť, rozhodli jsme se o tom napsat…

Takže: žádný podnik, který se za každou cenu snaží dělat to své dobře, pro nás nikdy nebude a nemůže být konkurencí! Mnohem víc je to někdo, kdo je na stejné lodi, a čím víc takových podniků bude, tím lépe pro celou brněnskou barovou, kavárenskou nebo hospodskou kulturu. Popravdě řečeno nám tady v Brně, co se týče barů, ještě minimálně pár desítek lepších a dobrých barů chybí. A my sami jsme neskutečně rádi za takový Runway, Absolut a další.

A to je vlastně to, co nás na celém tomhle světě pohostinnosti baví, totiž že je to taková win-win game. Že všichni ti, kteří to budou myslet dobře a dají do toho všechno, můžou udělat spoustu radosti jak sami sobě, tak zákazníkům. A že čím víc jich bude, tím více bude i té radosti. Možná jsme idealisté, ale zatím nás nic nepřesvědčilo o opaku.

Takže na závěr – přejeme brněnské barové scéně ať vzkvétá, a kdybyste věděli o nějakém nově vznikajícím baru, dejte nám vědět, rádi jej podpoříme!

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*