Co pít v Baru, který neexistuje?

Dnešní blog bude trochu zvláštní. Je nám trochu proti srsti přesvědčovat někoho, aby si u nás dal svého oblíbeného panáka, ale teď to paradoxně budeme dělat.

Důvod je jednoduchý. Od začátku jsme si dali za cíl mít opravdu širokou a zajímavou nabídku, pokud se týče destilátů. A zcela neskromně musíme uznat, že se nám to zatím daří – aktuálně se nám v policích blýská okolo 300 lahví, přičemž u některých z nich jsme si jistí, že je jen tak někde v Brně nenajdete. Jasně, v každé druhé knajpě je pěkný výběr rumů, ale třeba giny? Tequily?

Takže první část se nám povedla. A teď ta druhá – pijí se tyhle zajímavé lahve? Ano i ne. Každý večer se ochutnává, což je krásné. Poměr je ale pořád výrazně vychýlen ve prospěch profláknutých klasik. Někdo by mohl říct, že si nemůže dovolit pít ty jiné, zajímavé panáky, protože na to nemá. A tady je právě ten háček! Pokud jste už v Baru byli a sledovali naše police s chlastem, možná jste zjistili, že kopírují naši cenovou politiku. Nejlevnější panáky jsou ve spodní polici, dražší v druhé. Všechny za stejnou cenu. V jedné řadě vedle sebe stojí všem dobře známý Beefeater a deset dalších zajímavých ginů! Ginů, na kterých sice máme menší marži než na zmíněném Beefeateru, ale stejně bychom byli radši, kdyby se víc pily. Botanist, Pink 47, Tanqueray, Citadelle. Dokonce hned vedle toho Beefeateru stojí vyšší řada, Beefeater 24. Odpověď na otázku, který se pije víc, je asi jasná…

Jsme blázni, když doporučujeme věci, na kterých vyděláváme méně? Vůbec ne. Pokud si totiž zvyknete k nám chodit zkoušet právě tyto zajímavé lahve, není příliš mnoho jiných míst, kam byste mohli jít a dopřát si podobnou zkušenost. A upřímně, nás to bude také bavit více.

Samozřejmě Vám nebudeme bránit si dát onoho Beefeatera, pokud jej máte rádi. My proti němu vlastně vůbec nic nemáme, je to dobrej gin. Jinak bychom jej vůbec neměli. To, co dnes chceme říct, je spíš – nebojte se zkoušet jiné, zajímavé věci. Stojí to za to!

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*