NEW PEOPLE WANTED

Vážení přátelé, fanoušci Baru, který neexistuje!

 

(toto není běžný blogový příspěvek, spíš inzerát…)

Pomalu vstupujeme do třetího týdne zkušebního provozu, a obzvláště po otevření druhého patra jsme zjistili, že nás je na to míň, než by bylo třeba :-)

Proto vyhlašujeme další “výběrové řízení”, a to na dvě pozice – DOOR(WO)MAN, a MYČKA/BARBEK.

Koho že to vlastně hledáme?Podobně jako u minulých hledání, ani tentokrát pro nás není důležitá praxe. Hledáme lidi s vášní pro pohostinnost, takové, kteří rádi ve svém obýváku rádi zorganizují večer pro přátele. Konec konců, náš Bar je také trochu obývák. Je pro nás důležité pozitivní naladění, příjemné vystupování, ochota a slušnost.

A nyní již ke konkrétním pozicím:

DOOR(WO)MAN
I když by se to mohlo na první pohled zdát, není to “vyhazovač”. Náš Bar má dvě patra a cca 110 míst k sezení, což může být na první pohled pro nově příchozího náročné k orientaci. “Člověk u dveří” je zde od toho, aby v rušné dny de facto usazoval nově příchozí, nabízel jim různé možnosti a pracoval s celým prostorem – interně tomu říkáme místomanagement. Vaším úkolem je umístit co nejefektivněji co největší množství lidí tak, aby bylo místo optimálně využito a všichni byli, alespoň v pokud se týče usazení, spokojeni. Mimo to samozřejmě dbáte na rezervace, aktivně komunikujete s placmeny o tom, které místa se případně uvolňují, a v poslední řadě – pokud není jiná možnost a podnik je kompletně plný – také bohužel sdělujete tuto skutečnost nově příchozím.

Z našich zkušeností je tato pozice velmi psychicky náročná. Proto byste kromě příjemného vystupování a organizačních schopností měli mít také zdravou míru sebevědomí.

Pracovní doba je přibližně od 18:00 – 01:00, přičemž konec závisí od “rušnosti” toho či onoho dne. Rádi bychom, abyste pracovali alespoň 2 směny do týdne, ideálně 3.

MYČKA/BARBEK
Jak již vyplývá z názvu pozice, nejdůležitější náplní této pozice je starost o čisté sklo. Je to poměrně monotónní a fyzicky náročná práce za barem. Druhá část práce je asistence barmanům – doplňování ledu, příprava čerstvých džusů, apod.

Tato pozice je vlastně takovou vstupní fází k dalším pozicím, jinými slovy – právě odtud si budeme vybírat další lidi, které proškolíme jako barmany / placmeny. Pracovní doba zde je 18:30 – až do konce, obvykle mezi 02:00-05:00. Opět bychom byli rádi za 2-3 směny týdně.

Pokud by Vás zaujala některá z těchto pozic, pište prosím na e-mail honza@turbomost.cz. Připojte prosím motivační dopis a stručné CV – my uděláme nějaký předvýběr a s vybranými zájemci se potkáme osobně v Baru a probereme detaily.

Díky a hezký večer!

Honza Vlachynský / Bar, který neexistuje

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*