Kdo si vsadí, že opravdu otevřeme v září?

Určitě jste to již mnohokrát slyšeli – termíny se prostě obvykle neplní. A tak se naše Barová jízda v posledních dvou týdnech proměnila v urputnou snahu o to, abychom se tomu našemu zářijovému termínu moc nevzdálili.

Víme, že je to přísný deadline, věděli jsme to od začátku. Ale jedna věc nás překvapila – ze všech subprojektů, dodávek a přípravných částí, a že jich je nepočítaně, bychom na prstech jedné ruky mohli spočítat ty, které se pořád ještě nachází v přiděleném časovém rámci. Možná jsme na to málo přísní – zatím jsme se ještě pořád nenaučili křičet na lidi. Možná je to tím, že sami nejsme největší „dotahovači“, a tak vlastně průběžně bojujeme sami se sebou. Možná by se nám hodil nějaký ten rychlokurz projektového řízení. Nebo větší peněženka, potom bychom mohli všechno zadat jedné firmě, a ta by se starala za nás… (protože zatím ve spoustě věcí intenzivně fungujeme systémem DIY)

Když jsme začali psát tenhle blog, tak jsme si dali dvě předsevzetí – že budeme co nejvíce otevření a že se budeme snažit být pozitivní. Teď naplňujeme tu první část, a tak doufáme, že nikomu náladu nezkazíme.

Takže otevřeně přiznáváme, že nám nastaly krušné časy. Příjemné je, že většina kreativních částí již byla dokončena, takže opravdu můžeme 16 hodin denně trávit tím, že se je snažíme převést do skutečné podoby. Trochu víc chápeme některé naše kamarády, kteří si podnik raději postavili celý sami, že prý je to tak jednodušší.

Mimochodem, kdybyste někdy chtěli něco vytvářet, nedělejte to o prázdninách! A pokud ano, nenechávejte si vozit věci z Itálie…

Ale aby to nebyl jenom takový ubrečený blog, máme i dobré zprávy. Proběhlo první „barmanské assessment centrum“ (o tom, jak vybíráme lidi, bude příští blog). Vodaři, topenáři a kanalizátoři (nebo jak se jim vůbec říká?), elektrikáři, vzduchotechnici, všichni dělají své části – a vlastně je dělají dobře. Kromě toho skluzu, který po cestě nabíráme, máme z celé věci radost. Dnes jsme vybrali nejlepší skleničky na drinky. Vyrábí se gauče…

Mimochodem, přemýšlíme o tom, že v Baru bude zakázáno mluvit o politice a stěžovat si na poměry.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*