VÍTEJTE

Vítejte, přátelé Baru, který neexistuje!

Jsme moc rádi, že Vám můžeme představit alespoň první viditelnou část tohoto „projektu“. Pravda, trvalo nám to trochu déle, než jsme původně očekávali – tímto se omlouváme těm, kdo napjatě čekali už od 21. dubna.

Od doby, kdy jsme se ozvali naposledy, se toho nicméně změnilo mnoho. Dnes, 12. června, už můžeme nahlas říkat, kde Bar bude – před pár týdny jsme podepsali smlouvu, takže je to oficiální. Posledních deset dnů kašleme černé hleny, protože právě probíhají rozsáhlé bourací práce. Mimochodem, kdybyste chtěli vidět pořádnou „tovární halu“ v centru Brna ještě dřív, než otevřeme, neostýchejte se a přijďte se podívat. Dvořákova 1, abych nezapomněl, to je naše nová a budoucí adresa!

Udělali jsme malou předbourací párty pro přátele, kteří se o projekt nejvíce zajímali, a bylo to velmi příjemné. Navíc nám to přineslo novou dimenzi chápání těch našich obřích Barových prostorů, přeci jenom jsme tam zaráz tolik lidí ještě neviděli. Uděláme další, jenom co vybouráme a vyčistíme co půjde, a vy všichni – i Ti, co nás třeba neznáte osobně – jste určitě zváni. Ještě dáme vědět.

Také jsme zjistili, jak moc jsme „haluzáci“. Kromě toho, že všude kolem nás jsou podniky na úrovni, pracují v nich a vlastní je i parádní lidé. Atmosféra na Dvořákové / Kozí skoro jako by nebyla „česká“, a o to víc se těšíme, až jí budeme plnohodnotnou součástí.

Moc jsme se za poslední dobu neozývali, a to ani facebookově. I když bylo o čem, byl v nás jakýsi stud z toho, že ještě nemáme tu pořádnou webovou platformu. Teď už se to změní, a pokud budete chtít, můžete nás sledovat. Mluvit o tom všem nám jde zatím zdaleka nejlíp J

Mnohokrát děkujeme za přízeň a brzy na počtenou!

Andrej a Honza

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*